Kaszel palacza

Jeżeli Ty lub Twoi bliscy odczuwacie dolegliwości określane terminem kaszel palacza jak :

  • uporczywy i gwałtowny kaszel,
  • suchość w obrębie gardła i jamy ustnej,
  • przemęczenie gardła i głosu,
  • częste odchrząkiwanie  lub
  • ściekanie po tylnej ściance gardła,

warto wówczas sięgnąć po GardVit A+E. Sprawdzony i bezpieczny spray do gardła pomocny we wszystkich stanach uczucia suchości jamy ustnej i gardła. Jedną z przyczyn wymienionych wyżej dolegliwości jest dym tytoniowy.

GardVit A+E na kaszel palacza ponieważ

Aloes właściwości

– zawiera naturalny aloes, który ma właściwości lecznicze

Znany od wieków wyciąg z liści aloesu stanowi naturalny preparat ochronny, łagodzący i wzmacniający siły obronne organizmu. Zastosowanie aloesu do celów medycznych, kosmetycznych i ochronnych znane jest od stuleci.

Jeżeli interesujesz się właściwościami leczniczymi aloesu, proponujemy przeczytać tekst: właściwości aloesu.

Witaminy_A_E_zolt

– wspomaga regenerację błony śluzowej gardła – działanie witaminy A oraz chroni przed zawartymi w dymie tytoniowym wolnymi rodnikami – działanie witaminy E

Dla utrzymania prawidłowych funkcji błon śluzowych korzystne jest stosowanie miejscowe kompleksu witaminy A i witaminy E. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu witaminy A i E możesz przeczytać tekst pt: witaminy na gardło.

Woda_beztla_mala

– działa szybko i skutecznie

Nawilżanie gardła jest jednym z podstawowych i stosunkowo najprostszych sposobów poprawiających warunki pracy głosem. Skoro nie możemy pozbyć się nałogu palenia papierosów i doskwiera nam suchość i drapanie w gardle, nawilżajmy gardło witaminowym sprayem z aloesem. GardVit A+E przynosi natychmiastową ulgę i poprawia oddech. Dzięki krótkiemu aplikatorowi nawilżający strumień jest szeroki i pokrywa wilgotną mgiełką błonę śluzową zarówno gardła jak i jamy ustnej. Działa kompleksowo na całą błonę śluzową.  Więcej informacji na temat jak skutecznie dbać o narząd głosu możesz przeczytać na stronie: nawilżanie gardła.

GardVit A+E Spray mięta odświeża oddech - kaszel palacza

– odświeża oddech palacza

Zawarta w preparacie naturalna mięta odświeża oddech i powoduje uczucie świeżości.

 

 

 

Gardvit Spray na suchość w gardle Więcej o preparacie GardVit A+E można dowiedzieć się ze strony : czym jest GardVit gdzie opisany jest skład i mechanizm działania preparatu.

UWAGA WAŻNE:
Jeżeli chrypka lub inne problemy z głosem utrzymują sie ponad dwa tygodnie, taką dolegliwość zawsze trzeba skonsultować z lekarzem laryngologiem.