Suchy kaszel

Najczęściej towarzyszącą dolegliwością w okresie infekcyjnym, u osób pracujących głosem lub nałogowych palaczy jest suchy męczący kaszel. Nauczyciele, wykładowcy akademiccy, śpiewacy operowi szczególnie ciężko odczuwają tę dolegliwość. W następstwie suchego przewlekłego kaszlu, nasze gardło tak jest zdarte i zmęczone, że nie możemy wydobyć z siebie głosu.

Jest jednak sposób, by wspomóc organizm i temu zaradzić.

GardVit A+E

Warto zaopatrzyć się w  Garvit A+E.  Specjalnie dobrany kompleks witamin A i E oraz Aloes działając wspólnie, pomagają nawilżyć gardło i wspomagają walkę z suchym, męczącym kaszlem.

Nawilżające działanie krystalicznie czystej wody, gliceryny oraz aloesu pozwalają wspólnie utrzymać odpowiednią wilgotność jamy ustnej i gardła ułatwiając jednocześnie regenerację.

GardVit wspomaga szybszy powrót do zdrowia po przeziębieniu.

Gardvit na suchy kaszel

Czym jest GardVit A+E

Jest to polski, innowacyjny kompleksowy preparat przygotowany specjalnie dla osób mających suchy kaszel i kłopoty z wysuszonym gardłem. Przynosi ulgę, regeneruje, nawilża, odświeża,  a także dostarcza witamin neutralizujących działanie wolnych rodników.

Dostępny jest w szklanej buteleczce o poj. 30 ml z dozownikiem, dzięki czemu jego aplikowanie jest proste i wygodne. Nadaje się dla wszystkich osób, które intensywnie „pracują” głosem, zarówno dla nauczycieli, aktorów, przedstawicieli handlowych, jak i rozśpiewanych pielgrzymów.

GardVit – nie tylko dla cierpiących z powodu suchego kaszlu. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy odczujecie takie dolegliwości jak suchość w obrębie gardła i jamy ustnej, przemęczenie gardła i głosu, ściekanie po tylnej ściance gardła lub częste odchrząkiwanie, warto wówczas sięgnąć po GardVit A+E.

GardVit A+E pomocny jest we wszystkich stanach uczucia suchości gardła i jamy ustnej niezależnie od przyczyny jej powstania.

W szczególności zalecany jest osobom:

  • intensywnie „pracującym” głosem
  • kobietom w wieku około menopauzalnym
  • palaczom czynnym i biernym
  • długotrwale korzystającym z klimatyzacji lub centralnego ogrzewania.

GardVit A+E dostępny jest bez recepty w aptekach na terenie całego kraju. Warto mieć go w domu pod ręką i zapakować do torebki.

UWAGA WAŻNE:
Jeżeli chrypka lub inne problemy z głosem utrzymują sie ponad dwa tygodnie, taką dolegliwość zawsze trzeba skonsultować z lekarzem laryngologiem.